/Upload/mola1.png

AKSARAY

Aksaray Kampüs Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan kampüs dinlenme tesisleri Aksaray üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


/Upload/mola2.png

AKŞEHİR

Akşehir Kirazlı bahçe Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan Kirazlı bahçe dinlenme tesisleri Akşehir üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


/Upload/mola3.png

BOLU

Bolu Köroğlu park Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan Köroğlu park dinlenme tesisleri Bolu üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


/Upload/mola4.png

SEYDİŞEHİR

Seydişehir Günaydın Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan Günaydın dinlenme tesisleri Seydişehir üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


bagaj

KULA

Kula Yunus Emre Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan Yunus Emre dinlenme tesisleri Kula üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


/Upload/mola6.png

EREĞLİ

Ereğli Demireller Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti rahatlık huzur ve konforu bir arada sunan bir tesis olan Demireller dinlenme tesisleri Ereğli üzerinden seyahat eden yolcularımız için son derece güzel bir durak noktası.


<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>